Red's Computer Solutions Store

Nuk keni kartë krediti? Asnjë problem. Ne ju ndihmojmë të kryeni porosi online në Aliexpress dhe faqe të tjera online. Produktet që do të gjeni këtu, janë përzgjedhjet tona online. Në kategorinë "Produkte gjendje në Tiranë" do të gjeni produkte që ne i kemi stok dhe mund të porositen brenda ditës. Transporti FALAS kudo në Shqipëri për porosi mbi 5000Lek. Për produktet që porosisim në AliExpress, çmimi përfshin dhe komisionin tonë dhe produktet ju vijne direkt nga shitësi brenda 20-35 ditëve. Nëse ju pëlqejnë produktet dhe dëshironi ti blini vetë, në çdo produkt gjendet dhe adresa përkatëse ku mund ta blini vetë direkt në AliExpress, nga shitës të cilët i kemi verifikuar për korrektësi dhe shpejtësi dërgimi. Mund të porosisni dhe me telefon duke kontaktuar në numrin 0672699504

Më të rejat

Në krye

©2017 Red's Computer Solutions - Të gjitha të drejtat të rezervuara

Na ndiqni

Mailing List

Vendos emailin për tu regjistruar në Newsletter
Vendos një email të saktë.
Email e regjistruar më parë.

©2017 Red's Computer Solutions - Të gjitha të drejtat të rezervuara