Hard Disk i jashtem 1TB Toshiba Canvio

  • Kliko për zmadhim
  • Kliko për zmadhim
Hard Disk i jashtem 1TB Toshiba Canvio

Tap for gallery

11,999 Lek10,999 Lek


Të dhënat e Produktit
Specifikimet

Toshiba Portable Hard Disk
Modeli: DTB310 Canvio Basics
Memorja: 1TB
Fisha: USB 3.0 kompatibel dhe me USB 2.0
Formatuar NTFS per Windows dhe mund te riformatohet per Mac
Permasat: 119 x 79 x 15 mm

Kodi i ProduktitHARILMUY47
GjendjaI Ri
Pesha0.25kg


Kjo fushë është e detyrueshme.
Në krye

©2009 - 2020 Red's Computer Solutions - Të gjitha të drejtat të rezervuara

Na ndiqni

Mailing List

Vendos emailin për tu regjistruar në Newsletter
Vendos një email të saktë.
Email e regjistruar më parë. Continue if you wish to unsubscribe.
Regjistrohu
Cregjistrohu

©2009 - 2020 Red's Computer Solutions - Të gjitha të drejtat të rezervuara