Hard Disk i jashtem 320GB Orico Transparent

  • Kliko për zmadhim
  • Kliko për zmadhim
Hard Disk i jashtem 320GB Orico Transparent

Tap for gallery

5,999 Lek


Të dhënat e Produktit
Specifikimet

Ruani fotot, videot dhe cdo gje tjeter. Shkarkoni celularin dhe beni nje kopje sigurie dokumentave tuaj nga kompjuteri.

Kapacitet prej 320gb USB 3.0. Transport falas kudo ne Shqiperi, paguani ne dorezim!

Kodi i ProduktitHAR5KPWL91
GjendjaI Ri
Pesha0.5kg


Kjo fushë është e detyrueshme.
Në krye

©2009 - 2020 Red's Computer Solutions - Të gjitha të drejtat të rezervuara

Na ndiqni

Mailing List

Vendos emailin për tu regjistruar në Newsletter
Vendos një email të saktë.
Email e regjistruar më parë. Continue if you wish to unsubscribe.
Regjistrohu
Cregjistrohu

©2009 - 2020 Red's Computer Solutions - Të gjitha të drejtat të rezervuara