Hard Disk i jashtem 320GB Samsung

  • Kliko për zmadhim
Hard Disk i jashtem 320GB Samsung

Tap to enlarge

4,999 Lek


Të dhënat e Produktit
Specifikimet

Ruani fotot, videot dhe cdo gje tjeter. Shkarkoni celularin dhe beni nje kopje sigurie dokumentave tuaj nga kompjuteri.

Kapacitet prej 320gb USB 2.0. Transport kudo ne Shqiperi, paguani ne dorezim!

Kodi i ProduktitHARZXCFC56
GjendjaI Ri
Pesha0.5kg


Kjo fushë është e detyrueshme.
Në krye

©2009 - 2020 Red's Computer Solutions - Të gjitha të drejtat të rezervuara

Na ndiqni

Mailing List

Vendos emailin për tu regjistruar në Newsletter
Vendos një email të saktë.
Email e regjistruar më parë. Continue if you wish to unsubscribe.
Regjistrohu
Cregjistrohu

©2009 - 2020 Red's Computer Solutions - Të gjitha të drejtat të rezervuara