Hard Disk i jashtem 500GB Lenovo

  • Kliko për zmadhim
Hard Disk i jashtem 500GB Lenovo

Tap to enlarge

5,000 Lek


Të dhënat e Produktit
Specifikimet

Ruani fotot, videot dhe cdo gje tjeter. Shkarkoni celularin dhe beni nje kopje sigurie dokumentave tuaj nga kompjuteri.

Kapacitet prej 500gb USB 3.0. Transport falas kudo ne Shqiperi, paguani ne dorezim!

Kodi i ProduktitHARWNQMG59
GjendjaI Ri
Pesha0.5kg


Kjo fushë është e detyrueshme.
Në krye

©2009 - 2021 Red's Computer Solutions - Të gjitha të drejtat të rezervuara

Na ndiqni

Mailing List

Vendos emailin për tu regjistruar në Newsletter
Vendos një email të saktë.
Email e regjistruar më parë. Continue if you wish to unsubscribe.
Regjistrohu
Cregjistrohu

©2009 - 2021 Red's Computer Solutions - Të gjitha të drejtat të rezervuara